MEON EMS

Chciałbyś być właścicielem klubu fitness, ale nie do końca masz pomysł na to, jak powinieneś się za to zabrać? Odstrasza cię konieczność posiadania bardzo dużego lokalu, wielu sprzętów i organizacji pracy wielu trenerów? Mamy na to wszystko rozwiązanie, jakim jest franczyza, pozwalająca ci na założenie klubu z systemem MEON EMS. Zobacz sam, jakie korzyści przyniesie dla ciebie.

Na początek: czym jest system MEON EMS?

System MEON EMS to nowoczesne rozwiązanie dedykowane osobom, które pragną poprawić swoją kondycję fizyczną, wrócić do sprawności, uporać się z codziennymi drobnymi dolegliwościami albo zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Został przygotowany w oparciu o doświadczenie i wiedzę medyczną, ponieważ pierwotnie miał służyć przede wszystkim stymulacji mięśni u pacjentów przewlekle chorych, którzy nie mogą się poruszać. Z tego względu jego wykorzystanie to przede wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa i brak kontuzji, a także dostosowanie do możliwości osób w różnym wieku i stanie zdrowia.

Na czym jednak dokładnie polega? EMS to elektrostymulacja mięśni, która odbywa się za pomocą łagodnych impulsów elektrycznych, przekazywanych do ciała za pomocą elektrod, umieszczonych w specjalnym kostiumie. Impulsy te powodują stymulację podobną do tej, jaka ma miejsce podczas obciążających ćwiczeń fizycznych, a jednocześnie – nie powodują przeciążenia organizmu. Dzięki temu mogą imitować ćwiczenia, jakich dana osoba nie jest w stanie wykonać.

Dla kogo jest EMS?

System EMS został opracowany dla osób, które borykały się z brakiem możliwości poruszania i związanymi z tym dolegliwościami. Jednakże następnie został rozszerzony, pozwalając skorzystać ze swoich zalet wszystkim zainteresowanym. Obecnie dedykowany jest przede wszystkim osobom, które nie mogą wykonywać obciążających ćwiczeń, a chciałyby utrzymać swoje ciało w dobrej formie. Świetnie sprawdza się jako sposób na powrót do zdrowia po kontuzjach albo u osób starszych.

Niemniej zalet niesie dla osób, które po prostu nie mają czasu na długie, codzienne przebywanie na siłowni. Dzięki pojedynczej, krótkiej sesji z systemem EMS, wykonując jedynie lekkie ćwiczenia ogólnorozwojowe, można osiągnąć tyle samo, co podczas obciążających ćwiczeń, wykonywanych każdego dnia przez długi czas. To niezwykła oszczędność czasu i energii, idealna dla zapracowanych osób!

Jak stać się właścicielem klubu fitness z systemem EMS?

Gdy lepiej znasz system EMS, na pewno już domyślasz się, że nie potrzebuje on aż tak wielu zaawansowanych sprzętów ani dużej przestrzeni, jak klasyczne siłownie.  Jeśli więc chciałbyś założyć nowoczesny, elitarny i kameralny klub fitness, jest idealny dla ciebie.

Zastanawiasz się, jak tego dokonać? Najlepszym sposobem będzie nawiązanie współpracy z firmą MEON EMS, która proponuje franczyzę osobom zainteresowanym. Oznacza to, że rozpoczniesz swoją własną działalność pod szyldem MEON EMS, dostając na początek wszystko to, co najważniejsze, czyli pełne wsparcie, wiedzę merytoryczną i biznesową, a przede wszystkim: szyld znanej marki, który pomoże ci szybko wybić się na rynku.

Poznaj szczegóły pod adresem https://meonems.pl/franczyza/ i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie na przedsiębiorstwo.