Lajki na Instagramie

Popularność Instagrama jest już oczywistym faktem. Serwis społecznościowy powstały w 2010 roku, skierowany był do osób, pragnących prezentować, zrobione przez siebie zdjęcia. Takie były założenia twórców Instagrama. Od 2012 roku Instagram został połączony z Facebookiem.

Wraz z połączeniem obu serwisów zaczęły one być coraz bardziej intensywnie wykorzystywane do celów reklamowych i marketingowych. Właśnie osoby zajmujące się marketingiem sprawiły, że zarówno Facebook jak Instagram, zaczęły dominować w akcjach promocyjnych. Wraz z rozwojem i lawinowo przyrastającą grupą użytkowników, Instagram stał się idealnym miejscem promocji osobistej, firmowej i produktowej. Podstawowym narzędziem decydującym o pozycji konta na Instagramie są lajki. Im ich więcej pod zamieszczanym postami, tym szybciej rośnie pozycja profilu i prezentowanych na nim postów.

Jak zdobywać lajki na Instagramie?

Sposobów na budowanie pozycji konta w mediach społecznościowych jest sporo. Podstawowa i powszechnie stosowana metoda to budowanie tak zwanych zasięgów organicznych. Jest to bardzo prosta, ale zarazem bardzo czasochłonna metoda. Oprócz czasu wymaga ona dużego nakładu czasu połączonego z systematycznością i cierpliwością. Dla wielu osób wydaje się ona być jedyną drogą.

W Internecie pojawiło się wiele firm, oferujących swoje usługi w prowadzeniu i promowaniu działań w mediach społecznościowych w tym również na Instagramie. Firmy te proponują profesjonalną obsługę kont. Jedną z takich firm jest serwis Polskielajki.pl. Korzystając z ich usług, można w zdecydowanie szybszy sposób, wypromować zarówno nowe jak i już istniejące konto. W ofercie serwisu znajdują się także pakiety różnych reakcji w tym pakiety lajków. Polskielajki.pl w pakietach proponują lajki pochodzące z realnych, aktywnych kont użytkowników Instagrama. Każdy, kto chciałby skorzystać z takiej oferty, może to bezproblemowo uczynić. Jaki pakiet zostanie zakupiony i wykorzystany, zależy jedynie od wysokości budżetu, jaki chce się na ten cel przeznaczyć.

Ceny pakietów lajków

Koszt zakupu pakietu lajków uzależniony jest od rodzaju i ilości lajków, jakie ma zawierać.

Biorąc za przykład serwis Polskielajki.pl ceny zawierają się w przedziale od 11,99 do 231,99 złotych. Wszystko zależy od dokonanego wyboru. Najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się bezpośrednie do serwisu i ustalenie indywidualnego zapotrzebowania.

Ponadto warto skorzystać z podpowiedzi doświadczonych osób z serwisu Polskielajki.pl i dokonywać wyboru zgodnego z ich sugestiami. Doświadczenie, jakim dysponuje ta strona dają gwarancję bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia całej akcji.

Czym kierować się dokonując zakupu lajków?

Jeśli zakładając konto na Instagramie, nie masz doświadczenia w zasadach jego funkcjonowania, warto skorzystać z wiedzy, jaką dysponują doświadczeni w tej materii.

Zakładając profil promocyjny na Instagramie, powinno się mieć plan, według którego będzie ono prowadzone. Dobrym podejściem jest określenie grupy docelowych odbiorców i pod tym kontem prowadzić działania. Na początku, przy pierwszym koncie, Instagram narzuca pewne limity związane z ilością poszczególnych reakcji występujących w pierwszych tygodnia funkcjonowania konta. Mając to na uwadze należy akcję związaną z zakupem lajków dobrze przemyśleć.

Kiedy akcja promocyjna kierowana jest do polskiej społeczności Instagrama, kupując pakiet lajków powinno się to wziąć pod uwagę i dokonać odpowiedniego wyboru. Większość osób sprawdza od kogo i skąd pochodzą reakcje pod postami i na tej podstawie buduje sobie opinię o danym koncie. Kierującym swoją ofertę do polskiej społeczności i co ważne polskojęzycznej, nagle pod postami pojawi się nadspodziewanie duża ilość lajków pochodzących od użytkowników z zagranicy i w dodatku z egzotycznych krajów, będzie to bardzo podejrzane i odstraszy wiele osób. Dlatego dokonując wyboru pakietu, warto skorzystać z nieco droższego pakietu, ale takiego, który będzie spełniał pokładane w nim oczekiwania.