Zaproś więcej potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich produktów lub usług w prosty sposób – skorzystaj z platformy REDLINK

Platforma REDLINK to świetny sposób na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów na Twoim rynku! Platforma umożliwia wysyłanie, optymalizowanie oraz kontrolowanie wszystkich wiadomości dostarczanych do obecnych i potencjalnych klientów.

Najlepszym rozwiązaniem dla firm, jakie oferuje platforma REDLINK są profesjonalne kampanie email. Mogą to być przeróżne wiadomości wysyłane za pomocą skrzynki elektronicznej do wybranych odbiorców. Pozwalają wysłać ogromną ilość komunikatów w tym samym momencie. Klienci znajdujący się w różnych miejscach na świecie otrzymują w danej chwili Twoją wiadomość. Mają możliwość zapoznania się z nią i aktualnego skorzystania z jej oferty. Kampanie e mail wysyłane za pomocą platformy REDLINK to głównie newslettery, dzienniki elektroniczne oraz przeróżne reklamy, promocje i rabaty. Nie generują żadnych dodatkowych kosztów, wystarczy, że masz odpowiedni sprzęt komputerowy, bazę odbiorców oraz dostęp do Internetu i już możesz rozpocząć pierwszą kampanię email.

Kampania email – skuteczna forma promocji Twoich produktów lub usług

Każdy nowy przedsiębiorca oraz obecny już na rynku od pewnego czasu musi stale walczyć z konkurencją. Najlepszym wyjściem są skuteczne działania marketingowe, które pozwalają przyciągnąć nowych konsumentów, a także utrzymać pozytywne relacje z obecnymi.

Reklama firmy oraz budowanie pożądanego wizerunku to podstawa od, której swoją pracę powinna zacząć każda firma. Współcześnie promocja firmy zazwyczaj rozpoczyna się od Internetu. Klienci poszukując danych produktów lub usług chętnie sprawdzają ich obecność w Internecie, szukają informacji na ich temat, czytają fora oraz poznają wady i zalety, a także cenę towaru/usługi. Dlatego też każda firma powinna posiadać swoją własną stronę internetową, na której godnie zaprezentuje swoje usługi oraz towary.

Jednak sama strona internetowa firmy nie jest zbyt wystarczająca, po za tym klient nie zawsze może do niej szybko dotrzeć. Dobrym sposobem na rozpowszechnienie swojej marki są skuteczne działania marketingowe umożliwiające utrzymanie stałego kontaktu z klientem np.  regularna kampania email. Skutecznie zarządzana kampania mailingowa pozwala na szybki i efektywny kontakt z ogromną ilością odbiorców.

Kampanie email to jedne z najefektywniejszych form marketingu firmy, które mocno angażują odbiorców. Do potencjalnych oraz obecnych klientów trafiają za jej sprawą spersonalizowane wiadomości, które zachęcają do skorzystania z usług lub kupna produktów. Kampania nie może być przeprowadzana nieodpowiednio, najlepiej, jak będzie wykonywana przez specjalną platformę np. REDLINK, która umożliwi jej prawidłowe prowadzenie.

Adekwatna kampania email musi składać się z kilku istotnych kwestii:

  •       bazy klientów obecnych i potencjalnych (możliwość rozbudowania bazy)
  •       zarządzania i kontrolowania bazami adresowymi
  •       tworzenia angażujących i spersonalizowanych treści
  •       regularnej wysyłki newsletterów
  •       obsługi informacji zwrotnych (reklamacje, zapytania)

Tylko w taki sposób prowadzone kampanie mailowe mają, jakikolwiek sens i pozwalają poszerzyć grono konsumentów. Wiele przedsiębiorców z całego świata docenia ich działanie i nie żałuje swojej decyzji. Zwiększyli oni zyski ze sprzedaży i cieszą się stale powracającymi zamówieniami od swoich klientów.

Chciałbyś posiadać lojalną grupę konsumentów i mieć z nimi dobre relacje? Sprawdź już dziś, co możesz osiągnąć, dzięki platformie redlink.