Nowe oferty finansowania dla firm i wolnych zawodów

Prowadząc firmę, potrzebny jest zastrzyk gotówki na dalszy rozwój. Jeśli więc szukasz idealnego finansowania dla swojej działalności gospodarczej, warto wziąć pod uwagę ofertę instytucji Centrum Finansowania Biznesu, a w szczególności proponowany kredyt na oświadczenie.

Jest to kredyt na oświadczenie ze wsparciem rządowym. Mogą z niego skorzystać osoby, które wykonują wolny zawód i prowadzą swoją firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Oferujemy np. kredyt dla lekarza czy kredyt dla prawników. Dlaczego takie rozwiązanie się opłaca – przede wszystkim ze względu na to, że na decyzję kredytową oczekujesz tylko piętnaście minut. To znacznie krócej, niż na przykład bezpośrednio w instytucji bankowej, a do tego możesz liczyć na to, że Centrum Finansowania Biznesu wybierze najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę. Najczęściej finansowanie jest możliwe, jeśli spełnisz określone warunki związane z przedstawieniem konkretnych dokumentów.

Starając się o kredyt na oświadczenie dla swojej firmy, musisz jedynie okazać dowód osobisty i jeden z dokumentów do wyboru: oświadczenie o wynikach finansowych z ostatniego kwartału, PIT z załącznikiem B za rok ubiegły lub podsumowanie miesięczne Książki Przychodów i Rozchodów za ostatnie pół roku. Nie są to wygórowane wymagania, a jeśli je spełnisz, istnieje większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz finansowanie, które Cię w pełni usatysfakcjonuje.

Nie musisz analizować ofert instytucji bankowych krok po kroku – propozycja Centrum Finansowania Biznesu wypada bardzo korzystnie. Wyobraź sobie, że możesz pożyczyć nawet do 650 tysięcy złotych i spłacać taką kwotę maksymalne przez dwanaście lat. Nie musisz podawać na co chcesz przeznaczyć środki pieniężne, więc możesz nimi zarządzać tak, jak jest Ci wygodnie, w tym decydując się na konsolidację. Długi okres spłaty zachęca do wzięcia większej sumy pieniężnej, gdyż nawet wtedy budżet Twojej firmy nie będzie tak mocno obciążony. A środki na koncie bankowym ujrzysz bardzo szybko po zawarciu umowy.

Nawet w przeciągu jednego dnia roboczego pożyczone środki powinny znaleźć się na Twoim rachunku bankowym. Nie potrzebujesz poręczycieli ani żadnego zabezpieczenia finansowego, by wybrana przez Ciebie kwota mogła znaleźć się na Twoim koncie. Jeśli chodzi o wysokość przyznawanej sumy pieniężnej, to instytucja Centrum Finansowania Biznesu bierze pod uwagę zdolność finansową Twojej firmy, jednak nie tą obecną, ale tą, która jest realna w przyszłości. Jeśli szukasz idealnego finansowania dla swojej działalności, weź pod uwagę niskie oprocentowanie kredytu na oświadczenie, które jest możliwe dzięki gwarancji de minimis.