Konto ze zwrotem kosztów za paliwo? Zobacz, na co możesz liczyć

Tankowanie samochodu, to obok przeglądów i napraw, jeden z wyższych wydatków kierowców. Można jednak poczynić spore oszczędności, wybierając konto osobiste dedykowane osobom zmotoryzowanym. Sprawdź, co dzięki temu możesz zyskać.

Nie tylko rosnące ceny paliwa skłaniają kierowców do poszukiwania rozwiązań, które pozwalają na poczynienie sporych oszczędności. Każda możliwość odciążenia domowego budżetu jest pożądana, dlatego wiele osób swoje zainteresowanie kieruje w stronę produktów bankowych. Ciekawym rozwiązaniem jest specjalny rachunek bankowy z dedykowaną aplikacją na smartfon – opcja przygotowana przez Toyota Bank.

Moto Konto z programem „Tankuj Korzyści” – na czym to polega?

 Moto Konto to rachunek osobisty, który skierowany jest przede wszystkim do osób zmotoryzowanych. Poza tym, że daje dostęp do wszystkich funkcjonalności typowych dla standardowego konta osobistego, proponuje coś więcej. Chodzi o możliwość dołączenia do specjalnego programu „Tankuj Korzyści”, którego głównym założeniem jest zwrot za paliwo. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfon, aby czerpać same zyski.

„Tankuj Korzyści” to aplikacja, dzięki której:

  • skontrolujesz stan środków na koncie osobistym
  • zweryfikujesz transakcje dokonane kartą płatniczą przypisaną do rachunku
  • sprawdzisz saldo uzyskanych zwrotów za paliwo
  • będziesz monitorować aktualny próg zwrotu
  • dowiesz się, ile brakuje do spełnienia warunków promocji.

Konto ze zwrotem kosztów za paliwo – najważniejsze korzyści

Moto Konto połączone z aplikacją „Tankuj Korzyści” pozwala wiele zyskać. Korzyści będą tym większe, im bardziej aktywny będzie posiadacz rachunku.

  • Zwrot za paliwo

To główna korzyść, która pozwala uzyskać cashback w wysokości do 10%. Standardowo można otrzymać nawet 5% zwrotu wydatków na paliwo, a więcej – po spełnieniu określonych warunków.

  • Bony paliwowe

Bony paliwowe na łączną kwotę 500 zł mają szansę uzyskać osoby, które – w trakcie korzystania z rachunku bankowego i aplikacji – zdecydują się na zakup samochodu marki Toyota lub Lexus.

  • Dodatkowy zwrot pieniędzy

Na kwotę do 600 zł (wypłacaną w 12 miesięcznych ratach) mogą liczyć te osoby, które zakupią pojazd marki Toyota lub Lexus, korzystając z usług finansowych.

Zastanawiasz się, czy takie konto bankowe faktycznie się opłaca? Biorąc pod uwagę profity, jest to korzystne rozwiązanie dla każdego zmotoryzowanego – niezależnie od tego, jakim autem jeździ. Zwrot kosztów za paliwo jest gwarantowany – będzie to jednak kwota niższa, bo wynosząca 5% wydatków. Zawsze to jednak zasili budżet i pozwoli zmniejszyć koszty tankowania.