Karta paliwowa prepaid

Czy słyszałeś o przedpłaconych kartach paliwowych? Jak z nich korzystać i jakie są zalety takiego rozwiązania?

Karty paliwowe dla firm

Karty paliwowe są bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które posiadają swoje samochody. Ich wykorzystanie nie ma w tym przypadku większego znaczenia, obojętne, czy przewozisz towary, osoby, a może po prostu wysyłasz niektórych pracowników w delegacje do innych miasta – auto zawsze potrzebuje paliwa. A dzięki karcie paliwowej zyskujesz dostęp do sieci stacji paliw danej marki w całym kraju (a nawet w całej Europie), na których możesz tankować w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto karty paliwowe niosą za sobą wiele innych korzyści, jak np. ułatwiona praca księgowości i mniej dokumentów sprzedażowych.

Od jakiegoś czasu na rynku funkcjonują karty paliwowe prepaid. To rozwiązanie pod wieloma względami rewolucyjne, które nie tylko zwiększa elastyczność korzystania z tej usługi, ale również gwarantuje ci wiele innych benefitów. Poznaj, czym jest karta paliwowa BP Komfort Prepaid i co możesz dzięki niej zyskać.

Karta paliwowa prepaid – czyli co?

Zazwyczaj podpisując umowę o kartę paliwową, firma musi zobowiązać się do tankowania minimalnej ilości paliwa w ciągu miesiąca. Wartość ta może wynosić np. 500 lub 1000 litrów. Warto jednak zauważyć, że małe przedsiębiorstwa, które w swojej flocie mają jedynie kilka pojazdów, z pewnością nie wypełnią takiego limitu. Dla takich firm stworzono właśnie kartę paliwową BP Komfort Prepaid. Docelowo przeznaczona jest ona dla klientów, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł.

Jak już wspomniano, jest to karta prepaid, czyli przedpłacona. System ten jest doskonale znany z telefonii komórkowej i w przypadku karty paliwowej działa właściwie tak samo. Dlatego też po wyrobieniu karty, aby móc z niej korzystać, w pierwszej kolejności należy wpłacić środki na konto. Dzięki temu kierowca nie musi wozić ze sobą dużych ilości gotówki na paliwo, co z pewnością jest dla niego bezpieczniejsze. Opłatę za paliwo uiszcza się za pomocą karty, nie trzeba też oczekiwać na wystawienie faktury – zamiast tego na wskazany adres zostanie wysłana jeden dokument zbiorczy, zawierający w sobie cały okres rozliczeniowy. Na dodatek karta paliwowa BP Komfort Prepaid nie jest obarczona żadnym zabezpieczeniem ani kaucją. Prawda, że proste?

To jednak nie wszystko – BP Komfort Prepaid niesie za sobą wiele innych korzyści dla ich właścicieli. Dzięki niej możesz tankować paliwo w bardzo atrakcyjnych cenach:

  • 10 groszy mniej za każdy litr paliwa premium,
  • 5 groszy mniej za każdy litr zwykłego paliwa.

Ponadto otrzymasz zniżkę 5% na myjnię, oleje oraz płyny do spryskiwaczy. Warto też zauważyć, że posiadacze BP Komfort Prepaid mogą korzystać z portalu, gdzie w dowolnym momencie sprawdzisz historię wszystkich transakcji, stan konta czy aktualne promocje. I oczywiście dołączysz do programu lojalnościowego Payback, w ramach którego zebrane punkty wymienisz na tysiące nagród. Nie ulega zatem wątpliwości, że karta paliwowa BP Komfort Prepaid jest nie tylko wygodnym rozwiązaniem dla każdego małego przedsiębiorstwa, ale też bardzo opłacalnym. Nie czekaj dłużej i już dziś sprawdź, co zyskasz dzięki przedpłaconej karcie paliwowej!