Incentive – cóż to właściwie jest? Podchodząc do tego tematu dosłownie, mamy tu do czynienia z czynnikiem, który zachęca konkretne osoby do wynikania konkretnych zadań. Łącząc to z turystyką i podróżowaniem, najczęściej kojarzy nam się to z tzw. wyjazdami motywacyjnymi lub wyjazdami integracyjnymi. I faktycznie, zarówno motywacja jak integracja uczestników takich wyjazdów jest niezwykle ważna, lecz to nie wszystko.

Decydując się na wyjazd incentive warto zdawać sobie sprawę jak olbrzymie możliwości drzemią w każdym z nich. Podróże tego typu nie są skierowane tylko do pracodawcy i jego pracowników, lecz również jego partnerów biznesowych czy też najlepszych klientów. Wspólne przeżycie takiego wyjazdu, który pełny jest emocji i niezapomnianych chwil, zbliża do siebie ludzi. Nie można też zapominać o psychologicznej zasadzie wdzięczności, której działanie na pewno będzie pożądane przez firmy planujące takie wyjazdy.

Dostosowany plan podroży

Każdy wyjazd tego typu jest inny, każdy jest planowany w unikalny sposób – tylko tak można odpowiedzieć na wymagania klientów i stworzyć wyjazd, który będzie odpowiedni dla wysyłanych na niego osób. Indywidualnie dobrany jest nie tylko sam plan, ale i np. forma zwiedzania. Zwiedzenie Ameryki w wielkich Jeepach lub Indonezji na grzbiecie słonia? Czemu nie! Tym bardziej warto postawić na prawdziwych profesjonalistów w swojej branży, jak firmę Planetescape.pl. Każdy taki wyjazd ma spełniać inne funkcje. Są one przeznaczone również dla rożnych osób – wyjazd dla pracowników będzie zupełnie inny niż podróż dla najlepszych klientów firmy. Dlatego tak ważne jest aby został on odpowiednio zaplanowany i zorganizowany.

Gdzie można jechać?

Wybór jest niemal nieograniczony, dlatego dobrze zorientować się jakie możliwości przed nami stoją i zdecydować się faktycznie na najbardziej odpowiednie dla nas miejsce. Warto podkreślić, że oferty wyjazdów incentive są bardzo zróżnicowane cenowo.

Ameryka

Zaczynając od Ameryki, już na samym początku warto zdecydować się, czy bardziej interesuje nas jej północna czy południowa cześć. W Stanach Zjednoczonych możemy postawić zarówno na odwiedzenie tak niesamowitych miast jak Nowy York czy Miami, które zaskoczą nas na każdym kroku, jak również odwiedzić Hawaje. Tam czeka na nas Narodowy park Wulkanów, malownicze plaże czy chociażby nurkowanie z płaszczkami!

Ameryka Południowa to natomiast chociażby Gwatemala czy Argentyna. To prawdziwy raj dla zmysłów każdego podróżnika. Czeka tam na nas nie tylko festiwal smaków i kolorów, lecz również znane na całym świecie Wodospady Iguazu w Argentynie czy jezioro Atitlan czy Nizina Peten w Gwatemali. To miejsca, gdzie można niesamowicie rozkoszować się pięknem otaczającego nas świata.

Azja

Równie olbrzymi wybór czeka na nas w Azji. Możemy zdecydować się na tętniącą życiem Japonię, gdzie czekają na nas takie miasta jak chociażby Tokio czy Kioto – najbardziej turystyczne miasto w tym kraju. Zupełnie inaczej będzie na Sri Lance, tam naszym oczom ukażą się piękne plaże i plantacje herbaty, a to wszystko otoczone buddyjskim mistycyzmem i niesamowita kuchnią. W Laosie natomiast będziemy mogli poznać niesamowitą kulturę tego kraju, zobaczyć niezliczone wyspy na Mekongu czy niemal poczuć Luang Prabang, dawną stolicę, skąpane w złocie miasto spokoju.

Australia i Ocenia

Tu czeka na nas zarówno Fidżi, składające się z blisko 300 wysepek – a wśród nich złote plaże, rafy koralowe oraz manaty. Równie pięknie będzie w Polinezji Francuskiej. Uznawana jest ona za prawdziwe urzeczywistnienie raju na ziemi i nie jest to przesada. Będziemy mogli nie tylko cieszyć się tą wspaniałą przyrodą, ale również nurkować czy wspinać się na takie szczyty jak Pohuerani.

Afryka

Kolejnym kierunkiem, równie zróżnicowanym, jest Afryka. Możemy zdecydować się chociażby na niezwykle luksusowy wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie czekają na nas takie atrakcje jak chociażby tor Formuły 1 w Abu Zabi. Jeżeli jednak interesuje nas bardziej dzika przygoda – możemy postawić na Madagaskar czy Tanzanię i Zanzibar – w tym ostatnim czeka chociażby prawdziwe safari.

Niesamowite perspektywy

Jak widać, wybór jest niemal nieograniczony. Dzięki temu możliwe jest zaplanowanie wyjazdu idealnego, który spełni wszystkie niezbędne wymagania. Wyjazdy są również zróżnicowane cenowo, dzięki czemu każda firma będzie mogła zorganizować wspaniały wyjazd na miarę swoich możliwości.

Incentive PlanetEscape.pl