Poszukujesz ciekawych imprez firmowych, dzięki którym Twoi pracownicy będą mogli się spotkać i zintegrować? Skorzystaj z propozycji Agencji Euro M, która organizuje takie przyjęcia i robi to zachwycająco dobrze.

Agencja istnieje na rynku już 17 lat i w ciągu tego okresu zdobyła duże doświadczenie, zorganizowała wiele imprez, z których każdy był zadowolony. Tworzymy zgrany zespół, gdzie każdy ma swoje obowiązki i kompleksowo się z nich wywiązuje. Jeżeli nie masz pomysłu na ciekawe zorganizowanie czasu swoim pracownikom po obowiązkach codziennej pracy to zapraszamy do przekonania się o rodzajach eventów organizowanych właśnie przez nas. Gwarantujemy zadowolenie.

Imprezy integracyjne i plenerowe

Prowadzimy m.in.: imprezy plenerowe, imprezy integracyjne, wszelkiego rodzaju eventy oraz bankiety. Opracowujemy szczegółowy scenariusz każdej imprezy, projektujemy i wykonujemy scenografię, przygotowujemy druki, reżyserię działań artystycznych, realizujemy materiał firmowy i fotograficzny, zapewniamy catering, dekoracje, obsługę i transport – wszystko od A do Z, mamy tysiące pomysłów i każdy z nich jest niepowtarzalny.

Dzięki popularnym imprezom integracyjnym pracownicy mają szansę lepiej się poznać i przebywają ze sobą w innym otoczeniu niż miejsce pracy, dlatego ich zachowania są swobodniejsze i są bardziej chętni do rozmów. W ten sposób powstają dobre relacje w firmie, a osoby tam pracujące doceniają zaangażowanie i pomysłowość szefa. Wracając do pracy inaczej i z większym entuzjazmem podchodzą do powierzonych im obowiązków. Imprezy organizowane przez

Organizowanie jubileuszy i konkursów

Agencję Euro M to także idealna okazja do świętowania jubileuszy – może to być kolejny rok firmy, jej istotne osiągniecie czy inne wydarzenie, które ma symboliczną datę. Zorganizujemy konkursy, wystawy i wydawnictwa okolicznościowe. Promujemy takie wydarzenia i przekazujemy państwu ich zapis w formie zdjęć i wideo. Wszystkie powyżej opisane przedsięwzięcia może zorganizować dla Państwa Agencja Euro M, a więcej informacji i kontakt znajdziecie Państwo na stronie http://www.euro-m.pl