Chcesz kupić wymarzony samochód

Coraz więcej z nas poszukuje dobrych, wręcz luksusowych samochodów zarówno dla siebie, jak i dla swoich firm. Pragniemy poruszać się po naszych, jak i zagranicznych drogach w jak najbardziej komfortowych warunkach, a także z dużą szybkością. Sposobem na to jest wykorzystanie możliwości, jakie daje leasing. Sprawdź sam, co możesz dzięki niemu mieć!

Czym jest leasing?

Leasing to atrakcyjna opcja, która łączy w sobie elementy kredytu i dzierżawy. Decydując się na leasing samochodu, otrzymujesz go do dyspozycji za stałą, ustaloną kwotę. Jednocześnie jednak nie staje się on twoją własnością, a pozostaje w posiadaniu firmy, która leasing ci udostępniła. Po okresie wypożyczenia możesz zdecydować się na zakup takiego samochodu, dzięki czemu jego ostateczna kwota będzie dużo niższa, niż wartość rynkowa.

Dla kogo leasing będzie najlepszy?

Przyjęło się uważać, iż z leasingu korzystają przede wszystkim osoby prowadzące działalność gospodarczą, które nie są w danej chwili w stanie zaciągnąć pełnego kredytu na zakup nowego auta. Skorzystać z niego mogą zarówno wieloletni, jak i nowi przedsiębiorcy. Jednakże na taki zabieg mogą się zdecydować także osoby, które nie prowadzą własnej działalności – będzie to wówczas tak zwany leasing konsumencki.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby jak najszybciej wejść w posiadanie samochodu, ale bez zaciągania na niego ogromnej pożyczki. To także oferta dobra dla każdego, kto chciałby kwotę VAT za wynajem samochodu odliczyć od podatku, albo nie jest pewien, czy za kilka lat, kiedy leasing się skończy, chciałby posiadać właśnie takie auto. Po zakończeniu umowy wykup nie jest bowiem obowiązkowy, dzięki czemu możesz z łatwością zdecydować się na inne auto.

Dlaczego warto wybrać luksusowy samochód?

Komfort podróży to jedna z najważniejszych kwestii, pojawiająca się podczas każdego wyjazdu samochodem. Nie ulega wątpliwości, iż każdy z nas woli posiadać klimatyzację, wspaniałe głośniki czy wbudowany komputer, który posłuży zarówno jako GPS, jak również pomoże w parkowaniu.

Luksusowe auto to także miara prestiżu danej osoby lub firmy. Trudno sobie wyobrazić, aby prezes banku podjeżdżał na rozmowę z ważnym klientem biznesowym w starym Maluchu. Dlatego każdy, komu zależy na odpowiednim postrzeganiu jego osoby, powinien przywiązać wagę do posiadania odpowiedniego auta, które będzie go idealnie reprezentować.

Rozwiązaniem może być Porsche leasing, który gwarantuje wybór najlepszego auta w przystępnej cenie: zarówno raty, jak też końcowej sumy wykupu. Decydując się na niego, będziesz mógł skorzystać z samochodu, który zapewni ci najbardziej luksusowe wnętrze i komfort jazdy, a także zostanie pozytywnie odebrany przez wszystkie osoby z twojego otoczenia. Dodatkowym atutem będzie bez wątpienia niezawodność marki Porsche, która sprawi, że nawet po okresie leasingowania, gdy zdecydujesz się na zakup, samochód wciąż będzie wyglądał i sprawował się jak nowy.