Zalety systemu Bizagi Modeler

Niezwykle popularną w ostatnich latach aplikacją jest Bizagi Modeler. Pozwala ona tworzyć skomplikowane diagramy, których wykonanie ręczne byłoby mocno utrudnione.

Na czym polega Bizagi Modeler?

Platforma powstała przy współpracy dwóch firm, a dokładniej Bizagi Studio oraz Bizagi Automation. Umożliwia ona uruchamianie oraz modelowanie systemu, który znacząco wspomaga wszelkie biznesowe procesy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że technologia poszła mocno do przodu i obecnie jest możliwe korzystanie z rozwiązań technologicznych, o których kilka lat temu jeszcze byśmy nawet nie pomyśleli.

Ułatwienie dla przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców jest to naprawdę duże ułatwienie, ponieważ mogą oni w ten sposób zwiększyć swoje zyski i przyspieszyć działania firmy. Żeby założyć konto wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową firmy. Trzeba dokładnie sprawdzić adres strony internetowej oraz informacje, które się na niej znajdują. Osoby początkujące i mało doświadczone, nie powinny mieć z tym żadnych problemów, ponieważ jest to mało skomplikowane. Należy dodać, że Bizagi modeler jest dostępny w dwóch wersjach – płatnej oraz darmowej. Dla osób początkujących całkowicie wystarczająca powinna być wersja darmowa, ponieważ zawiera większość podstawowych funkcji.

Dostępne wersje programu

Oczywiście, w miarę upływu czasu można rozbudować program o wersję płatną, ponieważ niektóre opcje są naprawdę przydatne. Warto zwrócić uwagę na fakt, że program posiada prosty oraz intuicyjny interfejs, dlatego stworzenie dokumentacji procesowej nie powinno stanowić żadnego problemu. Dostępne są także różne formaty, takie jak: PDF, Excel oraz Word. Warto wspomnieć również o płatnej wersji programu, która już jest znacznie bardziej rozbudowana i zapewnia większe możliwości użytkownikowi. Trzeba jednak pamiętać, że z płatnej wersji korzystają głównie wieloletni użytkownicy, którzy doskonale poznali wszystkie podstawowe funkcje programu. Osoby początkujące niestety nie wykorzystają w pełni wszystkich możliwości systemu. Dzięki zastosowaniu programu można też znacząco ułatwić pracę zdalną.