bransoletka

Wszystkie kobiety kochają biżuterię, a najbardziej doceniają tę, którą ofiarował im ktoś bliski ich sercu oraz tę, która budzi w nich emocjonalne wspomnienia. Pierścionek odziedziczony po babci czy wisiorek, który jest pamiątką z pierwszego wyjazdu z ukochanym – to one sprawiają, że na twarzy pojawia się najpiękniejszy uśmiech. Jeśli więc pragniesz oczarować swoją wybrankę, skorzystaj z okazji i stwórz dla niej własnoręcznie najpiękniejszą bransoletkę.

Dlaczego najbardziej ukochana biżuteria to ta, która budzi sentyment?

Kobeity kochają swoją biżuterię z wielu powodów. Dla jednych jest symbolem luksusu, dla innych dodatkiem, podkreślającym ich styl. Jednak zawsze najbliższa sercu będzie ta, z którą wiążą się wspomnienia i uczucia. Wszystko dlatego, że może przypominać o wspaniałej osobie albo wydarzeniu, które było kamieniem milowym w życiu.

Pamiętając o tym, postaraj się uhonorować swoją ukochaną wspaniałą biżuterią właśnie wtedy, kiedy stanie się ona niezapomnianą pamiątką. Może wybierzesz ją na wspólną rocznicę, urodziny lub wyjątkowe Święta, spędzone tylko we dwoje? Jeśli niedługo urodzi się wasz syn lub córka, możesz wybrać ciekawy dodatek również na tę okazję, pokazując żonie, jak wiele znaczy dla ciebie zarówno ona, jak i to cudowne wydarzenie.

Okazji na pewno możesz mieć jeszcze więcej. Wykorzystaj je jak najlepiej, ofiarowując to, co najbardziej unikatowe: bransoletkę stworzą przez siebie, w której płynie przesłanie prosto z serca.

Bransoletki są na wszystkie okazje

Bransoletki to ten rodzaj biżuterii, którą kobiety wybierają chętnie praktycznie na wszystkie okazje. Prosta obręcz lub delikatny łańcuszek uświetnią strój do pracy, bransoletka ozdobiona kolorowymi kamieniami szlachetnymi idealnie podkreśli wesołą, letnią sukienkę, a klasyczne, białe perły pięknie dopasują się do małej czarnej podczas przyjęcia. Wybierając więc ten element biżuterii, na pewno nie popełnisz błędu i mile zaskoczysz ukochaną.

Tworzenie własnej bransoletki jeszcze nigdy nie było tak proste!

Pewnie już od dłuższej chwili zastanawiasz się, jak możesz stworzyć własną bransoletkę, jeśli nie jesteś jubilerem. Na szczęście Missebo Jewellery oferuje ci teraz taką możliwość dzięki bransoletkom modułowym Nomination.

Składają się one ze stosunkowo szerokich, prostokątnych ogniw, które możesz dowolnie łączyć ze sobą. Na każdym z nich znajduje się inny, maleńki obrazek lub napis, który pozwoli ci wyrazić to, co czujesz, albo upamiętnić okazję, która skłoniła cię do tego prezentu. Wystarczy, że do bazy dobierzesz upatrzone przez siebie elementy łączące i stworzysz z nich całość, a uzyskasz niepowtarzalny prezent pełen miłości.

Przykładowe elementy, które możesz wybrać, to rodzina z synem i córką, napis “With Love”, pojedyncze litery, cyfry, kamienie szlachetne lub symbole, takie jak znaki zodiaku lub serduszka.

Czy masz już pomysł, jak powinna wyglądać twoja bransoletka dla ukochanej?