Transport to przede wszystkim punktualność

Usługi transportowe to obecnie bardzo istotna gałąź gospodarki, bez której trudno wyobrazić sobie działanie pozostałych jej sektorów. Jednym z najważniejszych czynników decydujących o skuteczności transportu międzynarodowego lub krajowego jest punktualność dostaw.

Doświadczenie i pasja

Choć obecnie na rynku funkcjonuje bardzo dużo firm świadczących usługi transportowe i spedycyjne, to jednak znalezienie rzetelnego i godnego zaufania partnera w tej kwestii nie jest sprawą łatwą. Jedną z firm, na którą warto w tym względzie postawić, jest przedsiębiorstwo Transport Europe Logistics, w skrócie TEUL, oferujące kompleksowe usługi transportowe na terenie krajów europejskich. Firma zdobyła już niezbędne doświadczenie na tym wymagającym rynku, lecz wciąż doskonali swoje usługi z korzyścią dla klienta. Firma TEUL dysponuje bardzo szeroką i bogatą flotą pojazdów, w skład której wchodzą ciężarówki z naczepami typu mega standard, mega BDE oraz inne do 24 ton. Oprócz tego przedsiębiorstwo dysponuje również ciężarówkami z naczepami tzw. zestawy / tandemy do 24 ton, a także autotransporterami, lawetami oraz busami. Firma świadczy swoje usługi zarówno na terenie Polski, jak i kilkunastu krajów europejskich.

Znak rozpoznawczy

Choć w branży transportowej, dostawa na czas i terminowość to pojęcia w sporej niestety części niezależne od firm transportowych, to jednak firma TEUL słynie z przykładania dużej wagi do dostarczania przesyłek na czas. Oprócz usług transportowych, firma TEUL oferuje swoim klientom również możliwość magazynowania towaru, poprzez użyczanie i obsługę powierzchni magazynowych. Ponadto firma wspiera swoich klientów poprzez integrację z istniejącymi już systemami logistycznymi, a ponadto oferuje możliwość przewozu towarów bezpośrednio do osób prywatnych.

Firma TEUL to doświadczony przewoźnik, oferuje bezpieczne i terminowe dostarczanie towaru różnej maści. Firma dysponuje nową flotą pojazdów, dzięki czemu ryzyko związane z opóźnieniami wynikłymi ze złego stanu technicznego aut jest minimalne. Ponadto firma TEUL dokłada wszelkich starań, aby cały czas monitorować transport i w razie problemu szukać alternatywnych rozwiązań, i to bez szkody dla klienta. Co więcej, podejmując współpracę z przedsiębiorstwem TEUL, firma nie pobiera żadnych opłat początkowych, a także posiada wszelkie zabezpieczenia ubezpieczeniowe, co pozwala na bezpieczny transport również materiałów i towarów wartościowych. Poszukując zaufanego partnera logistycznego dla swojego biznesu, postaw na firmę TEUL.