Szybka pożyczka dla zadłużonych

0
1737

W życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje, gdy nagle potrzebna jest spora suma pieniędzy. Najczęściej jest to niespodziewane wydarzenie, awaria samochodu, sprzętu gospodarstwa domowego lub utrata pracy.

Coraz częściej ludzie decydują się na wzięcie pożyczki w okresie przedświątecznym oraz w czasie wakacji, aby zapewnić dzieciom beztroski odpoczynek. Wiele osób w takiej sytuacji zapoznaje się z ofertą parabanków, które kuszą klientów na pozór korzystną ofertą. Chwilówki dla zadłużonych przyznawane są bez zbędnych formalności, najczęściej wystarczy okazanie dowodu tożsamości. Co ciekawe, tego typu firmy zwykle nie sprawdzają historii kredytowej swojego klienta.

Aby znaleźć firmę, która świadczy takie usługi wystarczy w okno wyszukiwarki internetowej wpisać odpowiednie hasło, na przykład pożyczka online lub pożyczki na dowód. W wynikach wyszukiwania pojawią się różnorodne oferty pochodzące od wielu firm. Coraz częściej pożyczka przyznawana jest przez internet, co jest dodatkowym udogodnieniem dla klienta.

Niestety podpisanie umowy z parabankiem często może klienta doprowadzić do jeszcze większych problemów finansowych, gdyż tego typu pożyczkę charakteryzuje zazwyczaj bardzo wysokie oprocentowanie i zaskakująco krótki czas spłaty. W sytuacji braku terminowej spłaty sprawa natychmiast jest kierowana do firmy windykacyjnej, która współpracuje z danym przedsiębiorstwem.

Wizyty lichwiarzy w domu są bardzo stresujące dla klienta i jego najbliższej rodziny. Lichwiarze zachowują się bezwzględnie i naliczają bardzo wysokie odsetki, co utrudnia spłatę zadłużenia. Z całą pewnością dużo lepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z ofertą znanego i renomowanego banku. W okresie świątecznym banki zwykle poszerzają swoją ofertę i dla stałych klientów przygotowują odpowiednie produkty bankowe.

Wstępny wniosek można złożyć bez wychodzenia z domu, poprzez stronę internetową wybranego banku. W formularzu należy zamieścić podstawowe informacje, jak na przykład swoje dane, wysokość miesięcznego dochodu, przybliżony czas spłaty a także wysokość pożyczki. Doradca klienta z najbliższego oddziału banku kontaktuje się z zainteresowaną osobom w ciągu kilku godzin. Zaletą tego typu pożyczek jest bardzo niskie oprocentowanie i długi czas spłaty. Coraz częściej pierwsza rata jest odroczona o kilka miesięcy, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla wielu osób. Czas oczekiwania na decyzję wynosi kilka dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze są przelewane na konto bankowe klienta.