pralka

Twoje ubrania po każdym kolejnym praniu tracą swoje właściwości a ich kolory są coraz bardziej wyblakłe? Poznaj serię pralek PerfectCare od szwedzkiej marki Electrolux i przekonaj się, jak dzięki nim mogą wyglądać Twoje ubrania.

PerfectCare ‒ pralka, która zmieni Twoje życie

Dlaczego to właśnie pralka PerfectCare od Electrolux jest najlepszym wyborem na tle pozostałych urządzeń piorących? To przede wszystkim idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą aby ich ubrania nawet po wielu praniach wyglądały jak nowe. Pralka PerfectCare z największą pieczołowitością zadba o najdelikatniejsze i najbardziej wymagające tkaniny, a także ich kolor i fason.

Technologie, które zostały zastosowane w pralkach PerfectCare są dostosowane do wymagań każdego rodzaju tkaniny, chronią ją przed silnymi zagnieceniami czy odkształceniami, utratą koloru oraz kurczeniem się.

Dobierz rodzaj prania do swoich potrzeb

Niezależnie od tego czy planujesz godzinne pranie, czy jedynie chcesz odświeżyć swój ulubiony outfit, aby idealnie prezentował się przed wieczornym wyjściem, z pralką PerfectCare otrzymujesz gwarancję, że Twoje ubrania bez względu na okoliczności będą w idealnym stanie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu intuicyjnych technologii.

SensiCare

Pralki PerfectCare z systemem SensiCare dokładnie dostosowują parametry cyklu prania do ilości załadunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Dzięki temu zachowają swój idealny wygląd na jeszcze dłużej.

SteamCare

Pralki wyposażone w ten system to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Dzięki specjalnemu działaniu pary możesz odświeżać swoją garderobę bez użycia detergentu czy konieczności uruchamiania całego cyklu prania. To nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale także pieniędzy, zużytej wody i energii.  Para idealnie usuwa zagniecenia nawet z tych ubrań, które można prać tylko chemicznie. Nie ma lepszego rozwiązania do szybkiego i efektywnego odświeżenia garderoby niż system SteamCare.

UltraCare

W przypadku wyboru nowego sprzętu warto zwrócić uwagę na pralki PerfectCare wyposażone w system UltraCare. Dzięki niemu to niezwykle zaawansowane urządzenie w pełni uaktywnia w wodzie delikatne detergenty oraz płyn zmiękczający zanim dotrą one do bębna. Wstępnie zmieszany z wodą płyn zmiękczający dociera dogłębnie do każdego włókna i chroni je przed uszkodzeniem. Efekt? Niezwykle równomierne, wydajne i szybkie pranie.

UltraWash

Zależy Ci na jak największej oszczędności czasu, ale równocześnie chcesz, aby Twoje ubrania były idealnie czyste? Szwedzka marka Electrolux doskonale rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego też swoje funkcjonalne pralki PerfectCare wyposażyła w kolejny niezwykle pomocny system ‒UltraWash. Zapewnia on jeszcze lepszą skuteczność i równoczesną pielęgnację prania w niespełna godzinę bez pogorszenia jakości i wydajności ubrań! Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje ulubione swetry i sukienki jeszcze długi czas po zakupie będą wyglądać jak nowe.

Program Antyalergiczny plus para ‒ Twoja broń w walce z zarazkami

Jesteś rodzicem małego alergika lub sam zmagasz się z alergią? A może po prostu zależy Ci na tym, aby Twoja odzież i pościel zawsze były sterylnie czyste? Mamy na to rozwiązanie. Pralka PerfectCare nie tylko doskonale dostosowuje czas prania do ilości ładunku czy w szybki sposób pozwala odświeżyć Twoją garderobę. Para w tych funkcjonalnych urządzeniach została wykorzystana w jeszcze inny, pomocny sposób ‒ Program Antyalergiczny plus para. Pozwala on usuwać bakterie oraz alergeny z odzieży poprzez równoczesne łączenie działania pary wodnej oraz wysokowydajnego programu prania. Dzięki temu programowi możesz mieć pewność, że ubrania Twoich bliskich będą idealnie czyste i wolne od szkodliwych drobnoustrojów.

Eco TimeManager ‒ większa oszczędność czasu

Ta niezwykle intuicyjna funkcja pozwala w dużym stopniu ułatwić nam wykonywanie codziennych obowiązków. Jesteś gotowy aby zacząć dzień o świcie? A może jesteś aktywny nawet w późnych godzinach wieczornych? Dzięki funkcji Eco TimeManager możesz dostosować pracę pralki PerfectCare do Twojego stylu życia. Funkcja Eco TimeManager umożliwia dostosowanie długości cyklu prania do Twoich potrzeb. Dzięki temu nie tylko możesz bez obaw wykonywać pozostałe obowiązki, ale oszczędzasz czas i energię zachowując idealne efekty każdego prania.