Pożyczka online w 15 minut

Szybka pożyczka online w 15 minut to doskonała alternatywa dla osób, które potrzebują pilnie gotówki oraz dla osób zadłużonych, których historia kredytowa odbiera im możliwość starania się o kredyt w instytucjach bankowych. Zalety tego rodzaju pożyczek to przede wszystkim minimum formalności i priorytetowe rozpatrywanie każdego wniosku. Sprawdź na stronie https://www.lendon.pl/pozyczka-w-15-minut, jak wygląda cały proces wnioskowania o pożyczkę i jakie wymagania musisz spełniać.Więcej przydatnych informacji znajdziesz też w dalszej częsci artykułu.

Pożyczka w 15 minut – procedury

Szybkie pożyczki online dedykowane są dla każdego. Mogą z niej skorzystać nie tylko osoby wykazujące stałe zatrudnienie, ale także emeryci i renciści. Proces wnioskowania o szybki kredyt w 15 minut jest nieskomplikowany i bardzo intuicyjny. W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek. W formularzu wystarczy uzupełnić swoje dane osobowe oraz podać informacje związane z formą zatrudnienia. Warto podkreślić, że w większości przypadków zaświadczenie o zarobkach nie jest wymagane. Jako wnioskodawca sam określasz wysokość kwoty, jaką chciałbyś uzyskać oraz określasz wysokość miesięcznych rat lub okres spłaty. Po wypełnieniu wniosku musisz potwierdzić jego złożenie. Każda instytucja ma swoje indywidualne wymagania związane z potwierdzeniem. Zwykle jednak konieczne jest wykonanie przelewu na wskazany numer konta opiewającego na 1 grosz. Wniosek może zostać później rozpatrzony pozytywnie lub negatywnie. Informację o decyzji otrzymasz SMSem. Jeśli odpowiedź instytucji będzie pozytywna, pożyczka w 15 minut zasili Twoje konto.

Szybki kredyt w 15 minut – wymagania

Wszystkie instytucje pozabankowe formułują własne wymagania, którym wnioskodawcy muszą sprostać. Zwykle nie są one jednak zbyt wygórowane i w większości przypadków każdy potencjalny pożyczkobiorca je spełnia. Często wystarczy jedynie fakt posiadania dowodu osobistego i telefonu komórkowego. Podstawowym warunkiem, jaki musi zostać spełniony w przypadku chęci uzyskania szybkiej pożyczki online w 15 minut jest bowiem posiadanie polskiego obywatelstwa. Wnioskodawca musi więc wylegitymować się dowodem osobistym, posiadać numer PESEL oraz miejsce stałego pobytu na terenie Polski. Ponadto każdy wnioskodawca musi być użytkownikiem jednej z sieci telefonii komórkowej, ponieważ na wskazany nr telefonu przyjdzie SMS z informacją o decyzji w sprawie rozpatrzenia wniosku oraz posiadać konto osobiste w jednym z polskich banków, na który zostanie przelana wysokość wnioskowanej kwoty. Aby otrzymać pożyczkę online nie trzeba więc przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów, które zwykle wymagane są w instytucjach bankowych. Szybki kredyt w 15 minut nie wymaga także posiadania zgody współmałżonka. Warto jednak pamiętać, iż w niektórych przypadkach instytucje pozabankowe ustalają maksymalny i minimalny wiek wnioskodawcy.