Pożyczka bez BIK, jak znaleźć najlepszą ofertę?

Spójrzmy prawdzie w oczy, sytuacje życiowe są różne, czasem zdarza się, że z pewnych powodów potrzebujemy gotówki właściwie na już a opcji jej pozyskania mamy niewiele. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka bez BIK. Kredyt zaciągany w instytucji pozabankowej to często jedyna alternatywa, jaka nam pozostaje w obliczu, gdy banki odmówią nam finansowania. Pożyczki tego typu udzielane są bez weryfikacji zdolności kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Dlatego też mogą je otrzymać osoby, które z punktu widzenia instytucji bankowych pieniędzy nigdy by nie otrzymały.

Nie taki diabeł straszny…

Pożyczki pozabankowe z jednej strony są w naszym kraju popularnym rozwiązaniem problemów finansowych, z drugiej zaś owiane są złą sławą. A tak naprawdę nie są one niczym złym, szczególnie jeśli dobrze wybierzemy firmę pożyczkową, w której weźmiemy kredyt.

No tak, tyle że to łatwiej powiedzieć niż wykonać. I na to mamy jednak rozwiązanie. Najlepiej zdecydować się na współpracę z Aconto. Dzięki niej otrzymamy do swojej dyspozycji profesjonalnego doradcę finansowego, który sprawdzi dostępne dla nas opcje finansowania pozabankowego, porówna warunki i pomoże zdecydować się na tę, która będzie najbardziej atrakcyjna.

Nie ma więc potrzeby samodzielnego przeczesywania zasobów internetowych ani odwiedzania różnych instytucji pożyczkowych, aby uzyskać interesującą nas kwotę na odpowiednich dla nas warunkach. Taka pomoc oszczędza nas czas i pieniądze, a także sprawia, że całość przedsięwzięcia jest o wiele bardziej bezpieczna. Umówmy się, nie każdy jest w stanie odnaleźć się w zawiłych regulaminach i zrozumieć poprawnie ich treść. Doradca ma z nimi do czynienia na co dzień, dzięki czemu znacznie lepiej orientuje się w tym, co jest bezpieczne, a na co należy uważać i nas o tym poinformuje.

Błyskawiczny kredyt bez weryfikacji zdolności kredytowej – ogólne zasady jego udzielania

O kredyt bez bik może wnioskować każdy, kto uzyskuje dochód zarówno z umowy o pracę, umowy cywilnoprawne (zlecenia, o dzieło), emerytury, renty, działalności gospodarczej lub działalności rolniczej.

Kwota kredytu może wynosić od 200 zł do aż 15 tysięcy złotych. Jednakże na oświadczenie otrzymamy maksymalnie 5000 tysięcy złotych. Powyżej tej kwoty będziemy zobowiązani okazać potwierdzenie uzyskiwanych dochodów.

Okres spłaty można dopasować do swoich możliwości i może on wynosić zarówno 15/30/60 dni, jak i 48 miesięcy. Pożyczki dla zadłużonych są możliwe do zaciągnięcia dla osób, które ukończyły 18 lat. A minimalnym dochodem dla pożyczkobiorcy lub poręczyciela jest 500 zł.

Wystarczą tylko trzy kroki, aby otrzymać wymarzoną gotówkę!

1. Wypełnij prosty formularz na stronie operatora bankowego Aconto: pożyczka bez bik.   

Zostaniesz poproszony o określenie ile pieniędzy Ci potrzeba i jaki okres spłaty będzie dla Ciebie optymalny? Koniecznie zostaw także kontakt do siebie.

2. Doradca oddzwoni celem potwierdzenie Twoich danych i jednocześnie przedstawi Ci najlepsze możliwe opcje pozyskania środków na dowolny cel.

3. Pieniądze otrzymasz w formie gotówki lub przelewem na konto bankowe – Ty określasz jaka opcja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?