Pieczątki tablicowe: dla większego komfortu pracy

Prowadzisz biuro rachunkowe? Zarządzasz magazynem? Masz działalność usługową, w której często wydajesz klientom różne potwierdzenia? A może po prostu chcesz, by pieczątka zastąpiła wizytówkę? To nie problem. Potrzebne Ci po prostu pieczątki tablicowe.

Czym są tablicowe stemple i jak konkretnie wykorzystać je w działalności biznesowej? Oto kilka inspirujących przykładów.

Podbijanie dokumentów księgowych i magazynowych

Jeśli prowadzisz firmę, przez którą każdego dnia przewija się choćby kilkadziesiąt dokumentów, które wymagają zatwierdzenia i są przekazywane z rąk do rąk, zwykłe pieczątki firmowe mogą nie wystarczyć. Zwłaszcza, że konieczne jest dokonanie różnorodnych adnotacji. Na przykład związanych z przyjęciem i wydaniem towaru, zatwierdzeniem realizacji płatności pod względem merytorycznym i rachunkowym itp. Zamiast za każdym razem samodzielnie wpisywać wszystkie dodatkowe notatki – wystarczy jeden ruch pieczątką i oznaczenie dokumentu parafkami w miejscach, które stempel wyznaczy.

Do wypełniania: dla zakładów usługowych

Masz pralnię chemiczną, a może bawialnię dla dzieci lub wypożyczalnię aut? To tylko kilka przykładów biznesów, w których wypisuje się tak zwane „kwity”, a więc potwierdzenia pozostawienia czegoś (lub kogoś – jeśli w bawialni klient zostawia pod Twoją opieką swoją pociechę) lub – w drugą stronę – odbioru towaru. Najprostszą i niezwykle wiarygodną formą ich przygotowania jest właśnie tworzenie stempli. Pieczątka tablicowa nadaje się świetnie do przybijania na dużych powierzchniach, a po wykonaniu stempla łatwo go wypełnić – wpisując np. datę, dane klienta, parametry techniczne wypożyczanego sprzętu… swoboda jest naprawdę bardzo duża i każdy znajdzie rozwiązanie optymalne dla siebie.

Jako duża, elegancka wizytówka

Czasami standardowa pieczątka firmowa nie wystarczy. A często jest tak, że chcemy po prostu klientowi ją przybić (zastępując wizytówkę) – tak, by łatwo przekazać swoje dane. Ale jeśli na pieczątce chcesz przekazać nieco więcej informacji niż te standardowe, które można znaleźć w rejestrach firm, potrzebna Ci pieczątka tablicowa. Po pierwsze, może być o wiele bardziej ozdobna niż ta standardowa. Po drugie zaś, możesz za jej pomocą poinformować klienta np. o godzinach otwarcia firmy, zakresie świadczonych usług, adresach wszystkich oddziałów… decyzja należy do Ciebie.

A teraz najważniejsze pytanie: czy pieczątki tablicowe są drogie i trudno dostępne? Absolutnie nie! Innowacyjne rozwiązania marek takich jak Modico znajdziesz nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale i w każdym innym zakątku kraju. Realizacja zamówienia na pieczątkę potrwa dokładnie tyle, co w przypadku tej standardowej.