chrzest

Nie da się zaprzeczyć, że chrzciny są jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Choć maluch nie ma prawa niczego z nich pamiętać, to jednak dla jego bliskich są one wyjątkowym przeżyciem. Warto nadać temu odpowiednią oprawę nie tylko w wymiarze duchowym, ale także każdym innym. Sporym wyzwaniem dla rodziców jest organizacja chrzcin, zwłaszcza w odniesieniu do przyjęcia. Wszak gości należy jakoś podjąć, a do tego konieczne są odpowiednie warunki. Niektórzy chcą to zrobić w domu, ale nie zawsze jest to dobry pomysł.

Udane przyjęcie na chrzest dziecka – gdzie powinno się odbywać?

Szczęśliwi posiadacze sporych domów mają szansę przygotować wszystko własnym sumptem. Mimo to nawet oni decydują się na skorzystanie z usług restauracji czy hotelu. Dlaczego tak się dzieje? Konieczność przygotowania potraw, nakryć do stołu i serwisu jest sporym wysiłkiem i nie da się ukryć, że również stresem. Skoro tak sprawy się mają, lepiej postawić na doświadczenie profesjonalistów. Są miejsca, w których przyjęcia okolicznościowe zawsze się udają i to dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce być pewnym znakomitego efektu.

Niezapomniane chrzciny zaczynają się w murach kościoła, a potem uczestnicy uroczystości są z reguły zapraszani na poczęstunek. Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego działa wiele lokali, w których tego typu wydarzenia są systematycznie organizowane. Jednym z nich jest Dwór Fijewo w Golubiu-Dobrzyniu. Wybór pada coraz częściej właśnie na to miejsce. Z jakich powodów? – Goście cenią świetną prezencję naszych wnętrz, dogodną i pełną uroku lokalizację i rzecz jasna wspaniałą obsługę – mówi Agata Małek, która na co dzień kieruje pracami obiektu. – Gwarantujemy także wyśmienitą kuchnię – dodaje.

Dwór Fijewo

Co powinno uwzględniać udane przyjęcie okolicznościowe?

Okazji, z racji których zaprasza się gości z rodziny i spoza niej jest sporo. Na jednym biegunie mamy chrzest dziecka, ale może też chodzić  o urodziny, rocznicę ślubu, pierwszą komunię czy wesele. Adekwatnych okoliczności jest całkiem sporo. Wszyscy, którzy pojawią się na miejscu powinni móc liczyć na fachową, otwartą na potrzeby obsługę. Sala powinna być komfortowa i przestronna. Mile widziana jest przestrzeń spacerowa na zewnątrz – idealna choćby po to, aby wyjść na chwilę z dzieckiem lub zwyczajnie złapać nieco świeżego powietrza.

Z racji swojego położenia Dwór Fijewo bez wątpienia spełnia te kryteria. Zajmuje się przy tym od lat organizowaniem przyjęć okolicznościowych w Golubiu-Dobrzyniu, o podobnym charakterze, co wiąże się ze sporym doświadczeniem. Konsumenci mają dziś ten komfort, że mogą wybierać spośród ofert licznych hoteli, restauracji czy pensjonatów, które zajmują się realizowaniem tego rodzaju usług. Region Kujaw i Pomorza także nie zostawia w tym aspekcie pola do niedosytu.

Więcej informacji na dworfijewo.pl

Dwór Fijewo ul. PTTK 21, 87-400 Golub-Dobrzyń, tel. +48 56 682 01 16.