Ochrona dla Samsung Galaxy A03s

0
602

Mocna i wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh oraz szybkie ładowanie 15W. Potrójny aparat, klasyczne kolory, 32 GB pamięci wewnętrznej. To tylko niektóre z zalet Samsung Galaxy A03s. Subtelność wykonania sprawia, że nasuwa się myśl o dodatkowej ochronie, tak by nieskazitelny wygląd smartfona pozostał jak najdłużej.

Najlepiej zakupić dedykowane etui ochronne do Samsung Galaxy A03s. Można taki pokrowiec dopasować do swoich potrzeb i indywidualnych preferencji.

Pokrowce z klapką przypadną do gustu tym posiadaczom Galaxy A03s, którym zależy, by był chroniony w całości. Takie futerały mogą być także traktowane jako elegancki dodatek na przykład do bardziej biznesowych stylizacji – na przykład skórzane kabury. Mogą to być także etui z dodatkowymi udogodnieniami. Dostępne są na przykład etui książkowe (otwierane na bok), które mogą nam zastąpić podstawkę. Etui z inteligentną klapką umożliwiają podgląd na wyświetlacz bez otwierania pokrowca. Większość z dostępnych futerałów posiada niewielkie kieszonki w których można przechowywać dokumenty lub banknoty.

Dla tych, którzy cenią sobie swego rodzaju minimalizm z pewnością przypadną do gustu nakładki na tył. Nie będą one pogrubiać telefonu a przy tym umożliwiają komfortowe korzystanie z ekranu (ekran nie jest niczym zasłonięty). Etui z nadrukiem, nakładki brokatowe, różne wersje kolorystyczne – to wszystko pozwala wybór pokrowca, który najbardziej przypadnie do gustu posiadaczowi Samsung Galaxy A03s. A dla tych, którzy nie chcą zasłaniać oryginalnego wyglądu telefonu powstały przeźroczyste nakładki. Będą one spełniać funkcje ochronne nie zakrywając oryginalnego designu smartfona.

Samsung Galaxy A03s

Warto wspomnieć, że zarówno pokrowce z klapką jak i nakładki na tył w żaden sposób nie ograniczają funkcjonalności telefonu. W wygodny sposób można go ładować, robić zdjęcia, podłączyć słuchawki itp. Każdy dedykowany case posiada wycięcia na złącza, aparat czy osłonki na przyciski.