Jak wygląda czyszczenie BIK

Niezależnie od tego, czy zamierzasz ubiegać się o kredyt hipoteczny, gotówkowy lub samochodowy, możesz poprawić swoją sytuację w bazie BIK. Zadbaj o historię kredytową, aby zwiększyć swoje szanse na wsparcie finansowe. Sprawdź, jak usunąć negatywne wpisy w rejestrze BIK!

Czyszczenie BIK – najważniejsze zalety

Oczywiście, możesz usunąć złe wpisy z BIK samodzielnie, warto jednak skorzystać z pomocy specjalisty. Dzięki temu masz pewność, że rzeczywiście poprawi Twoją wiarygodność kredytową. Decydując się na czyszczenie BIK, sprawdź, czy dana firma udziela pisemnej gwarancji na 100% skuteczność lub zwrot pieniędzy. Wybierając taką usługę, nie ponosisz żadnego ryzyka. Aby z niej skorzystać, musisz wysłać swój raport BIK. Na tej podstawie kancelaria dokona wnikliwej analizy lub bezpłatnej wyceny.

Czyszczenie BIK

Istnieje prosta zależność między scoringiem a zdolnością kredytową. Im lepsza ocena, tym większą masz szansę na kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową. Aby poprawić swój scoring, zamów usługę czyszczenia BIK. W ten sposób pozbędziesz się negatywnych wpisów, poprawiając swój wizerunek w oczach banku.

Jak wygląda czyszczenie BIK objętego gwarancją?

Jeśli chcesz skorzystać z usług kancelarii, wyślij na wskazany adres e-mailowy raport BIK. Specjaliści wnikliwie go przeanalizują lub dokonają bezpłatnej wyceny.  Jeżeli akceptujesz warunki, musisz podpisać umowę na wykonanie usługi. Pamiętaj, aby zawsze pytać o gwarancję, aby uniknąć naciągaczy. Teraz specjaliści mają 45 dni na usunięcie wpisów BIK, wskazanych w umowie. Pobierz raport BIK i sprawdź, czy jesteś zadowolony ze świadczonych usług. Jeśli tak, przejdziesz do ostatecznego rozliczenia finansowego.

Ile kosztuje czyszczenie BIK?

Ile kosztuje czyszczenie BIK

Cena usługi uzależniona jest od liczby negatywnych wpisów i stopnia ich zaniedbania, czyli ilości dni po terminie spłaty. Im dłuższe tym spóźnienie, tym wyższa cena czyszczenia BIK. Najwięcej zapłacisz za usunięcie wpisów, których spóźnienie przekracza 500 dni. Dodatkowo możesz zamówić usługę czyszczenia zapisów w BIK, aby poprawić swoją historię kredytową. Pamiętaj, że duża liczba wniosków kredytowych może świadczyć o Twojej niewypłacalności i desperackim poszukiwaniu środków na spłatę aktualnych zobowiązań. Składając lekkomyślnie wnioski o kredyt lub pożyczkę, pogarszasz swoją zdolność i zmniejszasz swoją szansę na pieniądze. Warto jednak zaznaczyć, że w wielu przypadkach specjaliści mogą naprawić popełnione błędy. Wspomniana usługa jest objęta gwarancją skuteczności, dzięki czemu nie ponosisz ryzyka.

Czy każdy wpis w Biurze Informacji Kredytowej można usunąć?

Niestety, nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości, nie wszystkie wpisy można usunąć. Specjaliści przeanalizują Twój raport BIK, a następnie poinformują Cię, które wpisy muszą zostać. Możliwość usunięcia wpisu jest uzależniona od polityki banku w obsłudze kredytów niespłacanych w terminie. ING Bank Śląski i PEKAO S.A. podchodzą do tego bardzo rygorystycznie, dlatego wyciągają konsekwencje wobec niesolidnych dłużników. Wybierając usługę z gwarancją, masz pewność, że otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli z jakichś powodów nie uda się usunąć planowanych wpisów. Pamiętaj, że taka gwarancja powinna być udzielona na piśmie, w ten sposób zyskujesz dowód, który możesz wykorzystać w spornej sytuacji.