Internetowy kantor. Kiedy warto z niego skorzystać?

Jesteśmy coraz bardziej zabiegani i coraz mniej mamy wolnego czasu. By nie spędzać go w kolejkach, wiele spraw załatwiamy przez internet: dokonujemy w nim zakupów, płacimy rachunki, umawiamy się na wizytę u lekarza, a nawet… wymieniamy walutę! Czy to bezpieczne i komu opłaca się korzystanie z usług internetowego kantoru? Sprawdziliśmy!

Jak to działa?

Zasada działania internetowego kantoru jest bardzo prosta. Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie wybranego kantoru (np. popularnego www.fritzexchange.pl), dokonamy przelewu na jego konto, a następnie wybierzemy walutę i podamy rachunek, na jaki przewalutowane środki mają trafić. Całość zajmie nam zaledwie chwilę (w kantorze Fritz Exchange 90 procent transakcji realizuje się w mniej niż 15 minut!) i nie sprawi trudności – obsługa serwisu jest intuicyjna i bardzo łatwa.

Bezpieczeństwo

Internetowe kantory zabezpieczane są systemami bezpieczeństwa, które znamy z bankowych serwisów transakcyjnych. Nie ma zatem powodów do obaw – naszym środkom nic nie grozi. By ograniczyć stres, związany z wymianą środków online, należy wybierać kantor, cieszący się renomą i kilkuletnim stażem na rynku usług finansowych.

Dla kogo?

Z usług kantorów internetowych korzystają przede wszystkim te osoby, którym zależy na niskim spreadzie i szybkości realizacji transakcji. W kantorze Fritz Exchange, spread może być niższy nawet o kilkadziesiąt groszy! Ma to szczególne znaczenie przy regularnych transakcjach, opiewających na większe kwoty. Z tego względu, coraz częściej klienci biznesowi rezygnują z kantorów stacjonarnych na rzecz internetowych. To rozwiązanie korzystne również dla osób, które spłacają kredyt walutowy. Dzięki samodzielnemu przewalutowaniu środków są w stanie wymieniać je po korzystniejszym kursie, tym samym zmniejszając kwotę swoich zobowiązań. Usługi internetowego kantoru doceniają także turyści i osoby pracujące za granicą, które zarabiają w walucie i regularnie przesyłają pieniądze swoim bliskim.

Korzyści

Regularnie wymieniając pieniądze online, jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić, a poczynione w ten sposób oszczędności możemy przeznaczyć na rozwój swojego biznesu lub dowolny cel. To jednak nie wszystko! Przewalutowanie pieniędzy online to także oszczędność czasu i energii – nie musimy udawać się do kantoru stacjonarnego, pieniądze możemy przewalutować o każdej porze dnia i nocy, bez żadnych dodatkowych opłat. W zaciszu swojego mieszkania, szybko i bezpiecznie – czy można chcieć więcej?

Rozwiązanie dla biznesu

Na szereg szczególnych korzyści mogą liczyć klienci biznesowi. Czeka na nich m.in. możliwość negocjowania kursu wymiany, profesjonalne wsparcie Biura Obsługi Klienta, Doradców ds. rynków finansowych i dealerów walutowych.

Innowacje

Internetowy kantor Fritz Exchange na rynku usług finansowych istnieje już od 5 lat. Kantor ten należy do Fritz Group, innowacyjnej firmy projektującej nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania. Jednym z nich jest automatyczny kantor, umożliwiający prostą i błyskawiczną wymianę gotówki. Więcej informacji na jego temat przeczytasz na stronie www.kantorautomatyczny.pl.

Przeczytaj też: Bitcoin, czyli kryptowaluta