Funkcjonalne stoły przemysłowe dla Twojej firmy

0
679

Każda firma produkcyjna posiada swoją własną specyfikę pracy. Wyposażając halę produkcyjną lub warsztatową, trzeba wziąć pod uwagę co najmniej kilka aspektów. Należy kierować się odpowiednim doborem mebli i urządzeń, które zapewnią sprawne wykonywanie zadań na danym stanowisku. Ważną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa i ergonomii pracy. Pracodawca poprzez organizację miejsca pracy, powinien umożliwić pracownikowi utrzymanie porządku i postępowanie zgodne z zasadami bhp. Skutecznym rozwiązaniem jest zakup funkcjonalnych stołów przemysłowych.

Polski producent mebli warsztatowych

Firmę RaConstruction tworzą specjaliści w zakresie produkcji mebli warsztatowych. Głównym celem przedsiębiorstwa jest tworzenie wyrobów, które będą maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta. W opcji są zatem produkty wzorcowe, które można dowolnie konfigurować. Rozpoczynając współpracę z RaConstruction, można być pewnym, że jej przedstawiciele będą dążyć do jak najlepszego poznania charakteru działalności danej firmy, w tym rodzaju wykonywanych zadań na konkretnych stanowiskach.

Po zapoznaniu się ze specyfiką produkcji, RaConstruction projektuje konkretne rozwiązania i przedstawia klientom ich wizualizację oraz rysunek złożeniowy. Oczywiście zamawiający może na tym etapie wprowadzać własne modyfikacje. Dla pracowników RaConstruction kluczowe znaczenie odgrywa dialog z klientem. Załoga producenta posiada wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, za pomocą których może stworzyć nawet najbardziej niesztampowe meble warsztatowe.

Jakie rodzaje stołów znajdują się w ofercie firmy?

Katalog produktów firmy obejmuje produkty gotowe lub tworzone na indywidualne zamówienie. Gotowe wyroby są dostępne od ręki. W asortymencie znajdują się stoły i wózki przemysłowe. Pełna oferta w tym zakresie dostępna jest pod adresem internetowym: https://raconstruction.pl/kat/stoly-przemyslowe/.

RaConstruction proponuje swoim klientom następujące rodzaje produktów:

  • stoły montażowe,
  • stoły do pakowania,
  • stoły warsztatowe,
  • stoły montażowe regulowane,
  • wózki przemysłowe.

Przy czym należy zaznaczyć, że dostępne są zarówno modele stacjonarne, jak i mobilne. Te drugie posiadają skrętne koła o średnicy 125 mm z wbudowanym hamulcem. Dzięki takiemu rozwiązaniu całe stanowisko pracy wraz z oprzyrządowaniem może być szybko przeniesione w inne miejsce.

Wszystkie stoły charakteryzują się solidną konstrukcją opartą o zamknięte profile stalowe, w związku z czym wytrzymują nawet 300-kilogramowe obciążenie. Dużą zaletą oferowanych stołów przemysłowych jest również możliwość ich regulacji w zależności od wykonywanej pracy. Stoły można idealnie dostosować do potrzeb pracowników dzięki dodatkowym akcesoriom.

Czy można również zamówić akcesoria do stołów przemysłowych?

Przeglądając ofertę firmy RaConstruction, nie można oprzeć się wrażeniu, że możliwości konfiguracji mebli przemysłowych są w zasadzie nieograniczone. Sprzedawca oferuje szafki narzędziowe z szufladami, półki do stołów montażowych, ścianki narzędziowe, kieszenie A4, uniwersalne organizery, blaty z filcem technicznym, blaty z gumy zabezpieczającej, blaty z blachy ocynkowanej i stali nierdzewnej, półki kątowej, pojemniki plastikowe, oświetlenie warsztatowe.

Jeśli na wyposażeniu stanowiska pracy znajduje się komputer lub monitor przemysłowy, to z powodzeniem można skonfigurować miejsce jego ustawienia i montażu. Do wyboru są bowiem stoły z półką na komputer, półką na klawiaturę, ramieniem na monitor lub dodatkową półką na ramieniu.