kasacja

Przejeżdżając obok firmy zajmującej się kasacją pojazdów, zazwyczaj nie myślimy o tym, jak ważną rolę odgrywają takie przedsiębiorstwa. Widzimy przede wszystkim stosy starych samochodów, które szpecą okoliczną przestrzeń. Warto jednak mieć na uwadze, że gdyby nie takie składowiska, to na każdym kroku mielibyśmy do czynienia z porzuconymi pojazdami. Kto i kiedy korzysta zatem z usług auto szrotu?

Złomowanie sprawnego i niesprawnego samochodu

Auto szrot to miejsce, w którym pozbywamy się pojazdów, które nie nadają się do jazdy. Mogą to być samochody powypadkowe, jak również w pełni wyeksploatowane. Część z nich nadaje się jedynie do złomowania, a niektóre mogą dostarczyć sprawnych części, które przydają się do naprawy innych samochodów. Zatem jeśli po zdarzeniu drogowym ubezpieczyciel określił szkodę całkowitą, to warto udać się z tym pojazdem do auto szrotu.

Niesprawny samochód nie będzie zajmować miejsca na podjeździe, i co ważne nie będzie wymagał opłaty ubezpieczenia. Każdy pojazd, powinien posiadać opłaconą polisę. Firma zajmująca się złomowaniem pojazdów pomaga w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyrejestrowaniem danego modelu z ewidencji pojazdów. Pozbywamy się problemu i otrzymujemy adekwatną do stanu samochodu zapłatę.

Auto szrot – Białystok

Mieszkańcy województwa podlaskiego oraz miasta Białystok, również mogą korzystać z bezpiecznej usługi kasacji i złomowania pojazdu. Wystarczy wejść na stronę internetową Auto-szrot-kasacja-pojazdow.pl, aby przekonać się, że można szybko i sprawnie pozbyć się zużytego pojazdu.

Do dyspozycji klientów jest także numer telefonu: 703 703 033, pod którym można uzyskać szczegółowe informacje na temat procesu złomowania samochodu w danym regionie. Wszystko czynności realizowane są z najwyższą troską o zadowolenie klienta, czyli szybko i bezpiecznie.

Możliwość zakupu sprawnych części samochodowych

Auto szrot to także doskonałe miejsce do zakupu części używanych. Części pochodzące ze złomowanych samochodów, które są w pełni sprawne i nadające się do dalszej eksploatacji mogą być przecież z powodzeniem wykorzystane w innym pojeździe. W opcji są nie tylko części obejmujące podstawowe układy pojazdów (np. silnikowy, kierowniczy, hamulcowy, chłodzenia, paliwowy, zawieszenia, wydechowy), ale również elementy karoserii i wyposażenie dodatkowe samochodu.

Auto szrot oferuje elementy pasujące do wszystkich jeżdżących po polskich drogach marek i modeli samochodów, w tym do: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes,  Volkswagen, Fiat, Ford, Volvo, Nissan, Opel, Honda, Skoda, Peugeot, Renault, Hyundai, Toyota, Rover, KIA, Mazda, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Lexus, Jeep, Jaguar, Subaru, Suzuki, Land Rover, FSO Polonez.

Dzwoniąc pod podany już wcześniej numer telefonu mamy dostęp do oferty ponad 4 tysięcy szrotów. Tak duża baza dostawców umożliwia szybkie znalezienie sprawnej i atrakcyjnej cenowo części do każdego pojazdu, niezależnie z jakiej fabryki pochodzi.