roll up

Każda firma stawia duży nacisk na reklamę tylko skuteczna reklama  może wyróżnić naszą firmę na tle innych konkurencji. Dlatego też tak bardzo ważne jest aby reklama była naprawdę skuteczna i trafiała do jak największej liczby odbiorów. W ostatnich latach bardzo popularna stała się reklama internetowa jednak to nie jedyny sposób dzięki któremu możemy zaistnieć na rynku. W dalszym ciągu bardzo popularne i skuteczne są tradycyjne formy reklamy, jak plakaty, ulotki czy bilbordy oraz wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe jak odzież z nadrukiem bądź długopisy z logo.

Najbardziej skuteczną reklama jest reklama dobrze widoczna i taka która rzuca się w oczy. Dlatego też poza plakatami oraz banerami oraz wielkoformatową powierzchnią reklamową firmy szukają również innych rozwiązań i w ostatnich latach pojawiły się również rollupy które są także bardzo chętnie wykorzystywane przez firmy do celów reklamy. Roll up może wykonać dla nas w zasadzie każda drukarnia zajmująca się takimi formatami jak druk cyfrowy czy druk wielkoformatowy

Co to jest roll up?

Roll up jest specjalnym stojakiem reklamowym w skład którego wchodzi wysięgnik listwa oraz plansza, która jest chowana do specjalnej kasetki wyposażonej w system rolujący. Dzięki temu roll up reklamowy może być wykorzystywany np. na różnego rodzaju targach bądź eventach, a dzięki swojej technologii baner nie zostanie zniszczony w transporcie. Reklama firmy w postaci roll upa może być umieszczona przed drzwiami firmy bądź też w biurze. Równie dobrze sprawdzi się na wyjazdach które mają za zadanie reklamować działalność firmy. Wówczas należy postawić o w widocznym miejscu w taki sposób Abu przyciągał wzrok jednak mimo wszystko taka reklama nie będzie nachalna i nie będzie męczyła odbiorcy.

Zastosowanie roll upów reklamowych

Roll upy stają się coraz bardziej popularne ponieważ są uniwersalne i możemy używać je na wiele różnych sposobów. Ważne aby treść umieszczona na roll upie była czytelna krótka i trafiała do odbiorcy, najlepiej przekazać ją w postaci krótkich haseł bądź komunikatów, należy zwrócić również uwagę aby treść była czytelna, a tło na którym będzie ona umieszczona rzucało się w oczy ale nie zakłócało treści którą chcemy przekazać.

Roll upy mogą być przede wszystkim zlokalizowane przed wejściem do firmy aby w prosty sposób przekazywały to czym zajmuje się nasza firma. Ale mogą one również zostać umieszczone w miejscach publicznych takich jak galerie handlowe, będzie to idealny sposób na reklamę naszej firmy. Roll up możemy umieścić również na imprezach okolicznościowych zarówno tych prywatnych jak u publicznych, ale przede wszystkim przyda nam się głównie na wyjazdach czyli wszelkiego rodzaju targach oraz eventach na których będziemy chcieli zaprezentować działalność swojej firmy. Poprzez zastosowany mechanizm i możliwość zrolowania plakatu i przechowania go w kasetce na czas podróży możemy mieć pewność że plakat nie zostanie uszkodzony i zniszczony w transporcie dzięki czemu posłuży nam z pewnością na wielu różnych wyjazdach.