księgowość online

Prowadzenie księgowości na własną rękę często jest trudne, a w dodatku istnieje duże ryzyko popełnienia błędu w obliczeniach. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług biura rachunkowego online, gdyż przez Internet będziesz mieć do niego dostęp przez całą dobę. Wraz z rozwojem firmy liczba dokumentów do przygotowania wzrasta, dlatego dużym wsparciem będzie profesjonalne doradztwo księgowe online. Doświadczeni pracownicy biura w razie wątpliwości zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania.

Księgowa online – zakres obowiązków

Księgowość online obejmuje wiele zagadnień, a ich wybór oraz zakres podejmowanych czynności zależy w głównej mierze od potrzeb Klienta i specyfiki jego działalności. Księgowa odpowiada m.in. za pełną księgowość, prowadzenie ksiąg przychodów oraz przychodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, deklaracje podatkowe, a także pomaga w regulacjach zaległości.

Usługi księgowe online – dla kogo i dlaczego warto skorzystać?

Księgowość online jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy nie mają czasu lub możliwości, by osobiście przychodzić do biura księgowego. Dla wielu osób, którzy chcą obniżyć koszty, tania księgowość Warszawa prowadzona online będzie znacznie wygodniejszym rozwiązaniem. Zazwyczaj taka usługa jest oferowana albo jako program do księgowości, albo dostęp do biura rachunkowego online. W przypadku tej drugiej opcji zalet jest znacznie więcej, ponieważ profesjonalni księgowi zajmą się w takim wypadku składaniem niezbędnych dokumentów do urzędów czy przygotowywaniem rozliczeń. Zadbają także o skrupulatne księgowanie kosztów, a Ty będziesz miał pełny wgląd w te działania. Dzięki temu, że nie będziesz musiał kontaktować się z urzędami i śledzić na bieżąco zmieniających się przepisów, znajdziesz więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu.

Tax Expert 24– licencjonowane biuro rachunkowe w Warszawie

Rachunkowość online oferują liczne firmy księgowe. Najlepiej jednak stawiać na te sprawdzone, które od lat są obecne na rynku i świadczą kompletne usługi. To kwestia zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. Księgowość jest tak ważną sprawą, że osoby, które się nią zajmują muszą być godne zaufania. Firma Tax Expert 24 powstała głównie z myślą o potrzebach firm z sektora MSP, start-upów, spółek prawa handlowego oraz firm z udziałem kapitału zagranicznego.

Dlaczego warto zaufać firmie Tax Expert 24

Firma Tax Expert 24 to biuro, któremu można zaufać. Poniżej najważniejsze powody, dlaczego.

  1. Biuro rachunkowe ma licencję Ministerstwa Finansów od 2005 roku

Właściciel firmy, pani Agnieszka Zatorska, ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach takich jak samodzielna księgowa, główna księgowa, dyrektor finansowy, prokurent. Od 2005 roku posiada licencję Ministerstwa Finansów na samodzielnie usługowe prowadzenie działalności w zakresie rachunkowości/księgowości.

  1. Tworzy go zespół doświadczonych księgowych, którzy są ekspertami w obsłudze spółek kapitałowych czy podmiotów wymagających nieszablonowego podejścia

W biurze pracuje kilkunastu doświadczonych księgowych (w tym 2 ekspertów ds. kadr i płac). Główne specjalizacje to obsługa spółek kapitałowych, firm z udziałem kapitału zagranicznego, podmiotów, które wymagają niestandardowego podejścia do obsługi i dopasowania do specyficznych wymagań.

  1. Księgowość jest prowadzona również w języku angielskim

Biuro oferuje swoje usługi zagranicznym podmiotom, które specjalizują się w księgowości po angielsku. Pracownicy biura posługują się językiem angielskim, a dodatkowo współpracują z native speakerem. Zatrudnieni posiadają duże doświadczenie we wprowadzaniu firm zagranicznych na rynek polski. Oferta dla firm, które planują rozpoczęcie działalności w Polsce, obejmuje przygotowanie dokumentacji do rejestracji działalności, usługi wirtualnego biura polegające na udostępnieniu adresu do założenia działalności oraz prowadzenia korespondencji, a także fachowe doradztwo podatkowe i prawne.

  1. Usługi księgowe są realizowane przez system Comarch ERP XT Optima, jednak możliwa jest także praca w systemach księgowych Klientów

W firmie Tax Expert 24 wprowadzane są na bieżąco innowacje elektroniczne, co pozwala zapewnić efektywniejszy obieg dokumentacji księgowej oraz usprawnić sam proces wymiany informacji z Klientem. Podstawowym systemem księgowym jest Comarch ERP XT Optima, ale można zlecić także pracę na własnych systemach księgowych takich jak INSERT (Rewizor/Gratyfikant/Subiekt), RAKS, SYMFONIA. Firma posiada także doświadczenie we wdrażaniu i pracy w systemie SAP.

Bezpieczna i sprawna księgowość online

Tax Expert 24 to firma, która oferuje księgowość online i doradztwo podatkowe Warszawa na najwyższym poziomie, dopasowanym w pełni do oczekiwań Klientów. Specjaliści pracujący w firmie gwarantują, że usługi księgowe online zostaną zrealizowane na czas, zgodnie z wymogami prawami a dane będą bezpiecznie przechowywane. Nawet w razie przerwania połączenia internetowego dokumenty nie zostaną utracone.

Biuro działa na terenie Warszawy i ma dwie siedziby. Główna znajduje się przy ul. Modlińskiej 129 lok. U10. Nowa lokalizacja to lokalizacja znajduje się przy ulicy Kasprzaka 31, lokal 209. Dzięki dostępowi do usług online z oferty biura rachunkowego Warszawa można jednak skorzystać bez względu na lokalizację swojego biznesu.