Szafa ubraniowa

Przed rozpoczęciem swoich służbowych obowiązków pracownicy z reguły kierują się do szatni i tam przebierają się w strój roboczy. Dzieje się tak w wielu zakładach pracy, między innymi w przedsiębiorstwach produkcyjnych, ale nie tylko. Bezpieczeństwo i higiena pracy jest istotna w coraz większej ilości firm stawiających na rozwój. Niezbędnym elementem wyposażenia szatni jest zawsze szafa ubraniowa. Od jej jakości zależy, czy będzie można z niej zrobić dobry użytek. Meble metalowe wydają się być najlepszym rozwiązaniem w miejscu publicznym, takim jak robotnicza szatnia.

Gdzie odszukać profesjonalne szafy BHP dla pracowników?

Codzienne, intensywne użytkowanie mebli w szatniach sprawia, że konieczny jest zakup solidnego wyposażenia tego miejsca. Taka inwestycja ma więcej sensu, jeśli do zakładu pracy trafią szafy ubraniowe metalowe. Mogą one pochodzić ze sklepu specjalistycznego Profesmeb http://www.profesmeb.pl/pl/c/Szafy-ubraniowe-BHP/26. W tym punkcie sprzedażowym występuje duża różnorodność cenowa, można zamówić meble tanio bez konieczności wybierania przedmiotów marnej jakości do zakładów pracy. Szafa ubraniowa metalowa z tego sklepu odporna jest na działanie negatywnych czynników, wyprodukowana jest z blachy zimnowalcowanej, co gwarantuje ponadczasowość konstrukcji. Drzwi mają odpowiednie otwory wentylacyjne, dzięki nim w przestrzeni szafy panują optymalne warunki, dobra jest tam cyrkulacja powietrza. Nawet jeśli umieści się tam jedzenie, nie zepsuje się ono. Każda komora tam umieszczona jest przestronna, mogąca pomieścić niejednej zestaw ubrań.

Co znajduje się w wyposażeniu takiej szafy ubraniowej?

Wraz z szafą ubraniową otrzymuje się pełen zestaw dodatkowych akcesoriów. Dostępne są tam drążki z haczykami na ubrania, półka na drobne rzeczy osobiste, plastikowy wizytownik, na którym można umieścić nazwisko pracownika. Przegroda między komorami pozwala na lepszą organizację umieszczonych tam rzeczy, dzięki temu nic nie zgubi się w trakcie pracy. Występuje tam wystarczająca ilość wolnej przestrzeni między innymi na wieszaki na okrycie wierzchnie czy koszule. Szafa ubraniowa występuje w różnej kolorystyce, taka różnorodność kolorów pozwoli na nadanie szatni oryginalnego wystroju. W sprzedaży są nie tylko kolory stonowane, jak szary i beżowy, dużą popularnością cieszą się bardziej żywe kolory, między innymi czerwony czy niebieski. Szatnie dzięki takich działaniom stają się przestrzenią zarówno bezpieczną, ale także atrakcyjną, w której każdy może się odnaleźć.