Jak zadbać o samochód

Auto detailing Lublin cieszy się coraz większą popularnością. Czym jest to dokładnie?  Kto dokładnie może skorzystać z tego typu usług? Są to kompleksowe usługi skierowane do właścicieli pojazdów mechanicznych, którzy chcą o nie zadbać. Wiele osób śmieje się, że jest to takie nowoczesne SPA dla samochodów i dużo jest racji w tym sformułowaniu. Przykładową ofertę z detailingu można obejrzeć na https://www.carstyling-lublin.pl/.

Odświeżone auto

Pod wpływem użytkowania, samochody tracą na blasku. Lakier nie lśni już tak pięknie (nawet, jeżeli chodzi o nowe samochody), a do tego pojawiają się mikrozarysowania, które z czasem przemieniają się w większe ślady. Czy możliwe jest to, aby samochód na nowo lśnił swoim pierwotnym blaskiem? Oczywiście, że tak. Jeżeli ktoś zdecyduje się na współpracę z warsztatem specjalizującym się z detailingiem. Już na samym początku należy wspomnieć, że tego typu warsztaty nie są klasycznymi myjniami samochodowymi. Mają one swoim klientom zdecydowanie więcej do zaoferowania. Dzięki temu auto będzie odświeżone – nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz.

Kompleksowe usługi

Auto detailing obejmuje takie usługi, jak:

  • ochrona lakieru,
  • regeneracja lakieru (np. polerowanie, lakierowanie, woskowanie),
  • odnawianie felg,
  • nakładanie powłok ceramicznych,
  • regeneracja lamp samochodowych.

Tego typu usługi sprawiają, że samochód zabezpieczony jest przed czynnikami zewnętrznymi.

Do kompleksowych usług zalicza się także sprzątanie wewnątrz samochodu, w tym także ozonowanie. Warto na chwilę zatrzymać się na tej ostatniej usłudze, która w dzisiejszych czasach zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Ozonowanie to nic innego, jak likwidacja i neutralizacja niebezpiecznych bakterii, jakie znajdują się także w samochodzie. Pojawiają się one nie tylko z dworu, ale przede wszystkim z klimatyzacji, która nieczyszczona regularnie powoduje powstanie bakterii oraz pleśni.

Kompleksowe usługi detailingu dotyczą nie tylko samochodów używanych, ale również tych pojazdów fabrycznie nowych.