Jak zadbać o samochód

Auto detailing Lublin cieszy się coraz większą popularnością. Czym jest to dokładnie?  Kto dokładnie może skorzystać z tego typu usług? Są to kompleksowe usługi skierowane do właścicieli pojazdów mechanicznych, którzy chcą o nie zadbać. Wiele osób śmieje się, że jest to takie nowoczesne SPA dla samochodów i dużo jest racji w tym sformułowaniu. Przykładową ofertę z detailingu można obejrzeć na https://www.carstyling-lublin.pl/.

Odświeżone auto

Pod wpływem użytkowania, samochody tracą na blasku. Lakier nie lśni już tak pięknie (nawet, jeżeli chodzi o nowe samochody), a do tego pojawiają się mikrozarysowania, które z czasem przemieniają się w większe ślady. Czy możliwe jest to, aby samochód na nowo lśnił swoim pierwotnym blaskiem? Oczywiście, że tak. Jeżeli ktoś zdecyduje się na współpracę z warsztatem specjalizującym się z detailingiem. Już na samym początku należy wspomnieć, że tego typu warsztaty nie są klasycznymi myjniami samochodowymi. Mają one swoim klientom zdecydowanie więcej do zaoferowania. Dzięki temu auto będzie odświeżone – nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz.

Kompleksowe usługi

Auto detailing obejmuje takie usługi, jak:

  • ochrona lakieru,
  • regeneracja lakieru (np. polerowanie, lakierowanie, woskowanie),
  • odnawianie felg,
  • nakładanie powłok ceramicznych,
  • regeneracja lamp samochodowych.

Tego typu usługi sprawiają, że samochód zabezpieczony jest przed czynnikami zewnętrznymi.

Do kompleksowych usług zalicza się także sprzątanie wewnątrz samochodu, w tym także ozonowanie. Warto na chwilę zatrzymać się na tej ostatniej usłudze, która w dzisiejszych czasach zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Ozonowanie to nic innego, jak likwidacja i neutralizacja niebezpiecznych bakterii, jakie znajdują się także w samochodzie. Pojawiają się one nie tylko z dworu, ale przede wszystkim z klimatyzacji, która nieczyszczona regularnie powoduje powstanie bakterii oraz pleśni.

Kompleksowe usługi detailingu dotyczą nie tylko samochodów używanych, ale również tych pojazdów fabrycznie nowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here